Asmodee Hotel

Asmodee Hotel
Akce

-51% 699 Kč

349 Kč

s DPH

Dostupnost

Dočasně nedostupné

Značka
Kód výrobce
AMO ASHOT01CZ
Tento produkt si již zakoupilo 8 zákazníků

Asmodee Hotel

Staň se hotelovým magnátem. Stav hotely, vítej své hosty a doufej, že zůstanou tak dlouho, aby přišli na mizinu, až bude čas zaplatit účet! Vyhrává poslední hráč, který zůstane ve hře.

Pokud chcete v této hře vyhrát, musíte se stát největším hotelovým magnátem!
Budete stavět a kupovat luxusní a nejlepší hotely na světě, musíte přilákat co nejvíce hostů, kteří si sáhnou hluboko do kapsy a utratí u Vás hromadu peněz. Vyděláte obrovský balík peněz a navíc můžete dohnat své spoluhráče až k bankrotu. Jakmile vstoupíte na volný pozemek, můžete si jej zakoupit a začít na něm budovat hotel a postupně ho posouvat až na tu nejvyšší příčku luxusu. Když protihráč vstoupí do Vašeho hotelu, musí Vám zaplatit. Částka se liší podle hotelu, čím luxusnější tím víc protihráči platí.
Pokud naopak vy krachujete, můžete jakýkoliv váš hotel nabídnout svým protihráčům k prodeji a získat alespoň nějaký obnos peněz a pokusit se tak zachránit svoji nepříznivou finanční situaci.
Pokud již nemáte žádné finanční prostředky a nikdo nemá zájem odkoupit Vaš hotel, musíte stavbu zbourat.

Jste poslední, kdo zůstal ve hře? Gratulujeme, jste vítěz a stáváte se největším a nejúspěšnějším hotelovým magnátem.

Balení obsahuje: hrací desku, 28 budov (části hotelů), 8 rekreačních zařízení (části hotelů), 8 nabývacích listin, 1 řídicí věž, 1 hangár, 30 hotelových vchodů, 1 balíček bankovek, 4 letadla, 2 kostky a pravidla.

Vhodné pro děti od 8 let
Počet hráčů: 2-4
Délka hry: 40 min

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 4 do
Průměrná délka hry (min) 40 min
Věk od 8 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty