Asmodee Myrmes

Asmodee Myrmes
Akce

-21% 749 Kč

599 Kč

s DPH

Dostupnost

Skladem 1 kus
Můžete mít už dnes

Doprava
Značka
Kód výrobce
AMO ASMYRMO1CZ
Tento produkt si již zakoupili 2 zákazníci

Asmodee Myrmes

Společenská strategická hra, ve které hráči budují svou mravenčí kolonii a snaží se v království Myrmes získat převahu nad ostatními mraveništi.

V království Myrmes spolu bojují o nadvládu již celá staletí jednotlivé mravenčí kolonie. Mravenčí královny rozhodly! O konečném vítězi rozhodne poslední bitva. Každý z hráčů Vyšle své vojáky a dělníky do útoku. Naplňte svou zásobárnu, lovte hmyz a chytře umisťujte feromony, kterými zabíráte nová území. A především se nezapomeňte dobře připravit na zimu!

Cíl hry:
Během hry každý hráč buduje svou mravenčí kolonii a snaží se získat převahu nad ostatními. Za umisťování dílků s feromony, lovení hmyzu, krmení své královny a plnění úkolů hráči dostávají body. Vítězem je ten z hráčů, který má na konci hry nejvíce bodů.

Celá hra končí, jakmile skončí zima třetího roku. Hráč, který má v tuto chvíli nejvíce bodů, se stává vítězem hry. Pokud má více hráčů  stejný nejvyšší počet bodů, o vítězství se dělí.

Balení obsahuje: hlavní hrací plán, 4 hrací plány hráčů,3 kostky, figurku prvního hráče, ukazatel roku, 20 žetonů úkolů, 110 kostiček, 18 žetonů kořisti, 8 dílků kolonií, 8 dílků mravenčích farem, 32 dělníků/vojáků, 16 ústí tunelu, 4 bodovací žetony, 32 chův. 64 dílků feromonů, česká a slovenská pravidla.

Vhodné pro děti od 13 let.
Počet hráčů: 2 - 4
Délka hry: 60 - 120 min
Rozměry balení: 31,5 x 22,5 x 7 cm
Země původu: Německo

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 4 do
Výbava hlavní hrací plán, 4 hrací plány hráčů, 3 kostky, figurka prvního hráče, ukazatel roku, 20 žetonů úkolů, 110 kostiček, 18 žetonů kořisti, 8 dílků kolonií, 8 dílků mravenčích farem, 32 dělníků/vojáků, 16 ústí tunelu, 4 bodovací žetony, 32 chův, 64 dílků feromonů, česká a slovenská pravidla
Věk od 13 do 99 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty