Asmodee Myrmes

Dostupnost Skladem (1 ks)
Původní cena 999 Kč
Sleva -11%
Vaše cena s DPH 888 Kč
Množství
Značka Asmodee
Vhodné pro děvčata i kluky od 13 do 99 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Asmodee Myrmes

Společenská strategická hra, ve které hráči budují svou mravenčí kolonii a snaží se v království Myrmes získat převahu nad ostatními mraveništi.

V království Myrmes spolu bojují o nadvládu již celá staletí jednotlivé mravenčí kolonie. Mravenčí královny rozhodly! O konečném vítězi rozhodne poslední bitva. Každý z hráčů Vyšle své vojáky a dělníky do útoku. Naplňte svou zásobárnu, lovte hmyz a chytře umisťujte feromony, kterými zabíráte nová území. A především se nezapomeňte dobře připravit na zimu!

Cíl hry:
Během hry každý hráč buduje svou mravenčí kolonii a snaží se získat převahu nad ostatními. Za umisťování dílků s feromony, lovení hmyzu, krmení své královny a plnění úkolů hráči dostávají body. Vítězem je ten z hráčů, který má na konci hry nejvíce bodů.

Celá hra končí, jakmile skončí zima třetího roku. Hráč, který má v tuto chvíli nejvíce bodů, se stává vítězem hry. Pokud má více hráčů  stejný nejvyšší počet bodů, o vítězství se dělí.

Balení obsahuje: hlavní hrací plán, 4 hrací plány hráčů,3 kostky, figurku prvního hráče, ukazatel roku, 20 žetonů úkolů, 110 kostiček, 18 žetonů kořisti, 8 dílků kolonií, 8 dílků mravenčích farem, 32 dělníků/vojáků, 16 ústí tunelu, 4 bodovací žetony, 32 chův. 64 dílků feromonů, česká a slovenská pravidla.

Vhodné pro děti od 13 let.
Počet hráčů: 2 - 4
Délka hry: 60 - 120 min
Rozměry balení: 31,5 x 22,5 x 7 cm
Země původu: Německo

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Asmodee Myrmes odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Asmodee Myrmes

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku